O nas

O firmie.

Senita – sklep, który ma dostarczyć nie tylko piękny towar w dobrej cenie, ale również mnóstwo pozytywnych emocji.

Nie jesteśmy zwykłym sklepem sprzedającym biżuterię, a przynajmniej nie takie mamy założenia, dzielimy się również naszym zaangażowaniem, emocjami oraz pozytywnym nastawieniem.

Naszych klientów traktujemy najlepiej jak tylko potrafimy. Umiemy słuchać potrzeb oraz sugestii. Kochamy to, co robimy i chcemy się tym dzielić.

Biżuterią zajmujemy sie od lat i wiemy, jak ważną pełni funkcję w naszym życiu, pozwalając na wyrażenie własnej osobowości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół Senita

100 % Satysfakcji

Staramy się spełniać Wasze wymagania.

100 % satysfakcji lub zwrot pieniędzy. Nie uznajemy kompromisów. Towar można zwrócić na nasz koszt bez podania przyczyny. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Darmowa wysyłka

×

Darmowa wysyłka

Dowiedź się więcej

Kupujesz więcej, skorzystaj z darmowej wysyłki. Wyślemy expressowo towar na nasz koszt już od 130 zł. Możliwość śledzenia przesyłki. Więcej informacji tutaj.

Newsletter

×

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco z nowościami oraz promocjami, które nigdy Cię nie ominą. Cenimy czas naszych klientów, dlatego kontaktujemy się gdy mamy do zaoferowania niebanalne produkty.

Atrakcyjne ceny

×

Atrakcyjne ceny

Zawsze atrakcyjne ceny

W naszym sklepie kupisz wyselekcjonowane produkty z najnowszych kolekcji po bardzo atrakcyjnych cenach. Kupujesz dużo? Zapytaj nas o rabat.

×
×
×
×