Opaski do włosów

Opaski do włosów

Opaski do włosów na ślub

Wyświetl: Lista Siatka
Pokaż:
Sortuj według:
Opaska na ślub. Opaska z delikatnego materiału z elastyczną gumką. Idealnie współgra z sukienką w stylu greckim. Długość ok. 25 cm Grubość ok. 3 cm ..
11.50 PLN
Opaska na ślub. Opaska z delikatnych perełek zakończona elastyczną gumką. Idealnie współgra z sukienką w stylu greckim. Długość ok. 24,5 cm   ..
11.50 PLN
Opaska na ślub. Opaska z delikatnego materiału z elastyczną gumką. Idealnie współgra z sukienką w stylu greckim. Długość ok. 25,5 cm   ..
10.50 PLN
Opaska na ślub. Opaska z delikatnego materiału z elastyczną gumką. Idealnie współgra z sukienką w stylu greckim. Długość ok. 21,5 cm   ..
10.50 PLN
Opaska na ślub. Opaska z delikatnych perełek, połączonych w kształt kwiatka z przezroczystą cyrkonią zakończona elastyczną gumką. Idealnie współgra z sukienką w stylu greckim. Długość ok. 25,5 cm Długość ok. 22 cm   ..
11.50 PLN
Opaska na ślub. Opaska ze złotym łańcuszkiem i elastyczną gumką. Idealnie współgra z sukienką w stylu greckim. Długość ok. 25,5 cm   ..
13.50 PLN

100 % Satysfakcji

Staramy się spełniać Wasze wymagania.

100 % satysfakcji lub zwrot pieniędzy. Nie uznajemy kompromisów. Towar można zwrócić na nasz koszt bez podania przyczyny. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Darmowa wysyłka

×

Darmowa wysyłka

Dowiedź się więcej

Kupujesz więcej, skorzystaj z darmowej wysyłki. Wyślemy expressowo towar na nasz koszt już od 130 zł. Możliwość śledzenia przesyłki. Więcej informacji tutaj.

Newsletter

×

Newsletter

Zapisz się na newsletter

Zapisz się do newslettera, bądź na bieżąco z nowościami oraz promocjami, które nigdy Cię nie ominą. Cenimy czas naszych klientów, dlatego kontaktujemy się gdy mamy do zaoferowania niebanalne produkty.

Atrakcyjne ceny

×

Atrakcyjne ceny

Zawsze atrakcyjne ceny

W naszym sklepie kupisz wyselekcjonowane produkty z najnowszych kolekcji po bardzo atrakcyjnych cenach. Kupujesz dużo? Zapytaj nas o rabat.

×
×
×
×